Eşi ile Tartışan Koca Dehşet Saçtı

Antalya’da Koca Dehşeti. Dört yıllık eşiyle bir süredir ayrı yaşayan 51 yaşındaki koca, üvey kızını öldürdü.

Eşi ile Tartışan Koca Dehşet Saçtı

Sabah saatlerinde eve gelerek tartıştığı Özbek asıllı eşini bıçak darbeleriyle ağır yaralayan elektrik tesisatçısı Ayhan Aslan (51), eşinin ilk evliliğinden olan 14 yaşındaki kızını öldürdü.

Olay, Antalya’nın Muratpaşa İlçesi Memurevleri mahallesinde bir evde meydana geldi. Dört yıllık eşiyle bir süredir ayrı yaşayan ve uzaklaştırması bulunan Ayhan Aslan, Sabah 08.30 sıralarında eve geldi. Kapıyı Özbek asıllı eşi Nazire Aslan’ın ilk evliliğinden olan kızı Dila Furaz Aşuraliyeva açtı. 14 yaşındaki kızı kapıda darp ederek kalbinin altından bıçaklayan Aslan, eşi ile tartışmaya başladı. Eşini de darp eden Aslan, bıçakla ağır yaraladı.Ayhan Aslan, olaydan sonra kayıplara karıştı.

Apartman sakinleri, çığlıklar ve gürültüler üzerine polise haber verdi. Eve gelen polisler Nazire Aslan’ı ağır yaralı, 14 yaşındaki kızı Dila Furaz Aşuraliyeva’yı ölü buldu.

Nazire Aslan, 112 acil servis ambulansıyla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

ABLASININ CESEDİ BAŞINDA BEKLEDİ

Eve gelen polis, çiftin üç yaşındaki kızları Filiz Aslan’ı babasının bıçak darbeleriyle hayatını kaybeden ablası Dila Furaz Aşuraliyeva’ın cesedinin başında buldu. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Dila Furaz Aşuraliyeva’nın cenazesi Antalya Adli Tıp morguna gönderildi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri evde çalışmalarını sürdürürken, haberi alarak eve gelen ailenin yakınları sinir krizi geçirdi.

Etiketler: